Scenariusze Marketing Automation

Projektowanie ścieżek klientów i nawet bardzo rozbudowanych scenariuszy zautomatyzowanej komunikacji jeszcze nigdy nie było tak proste! Kreator z narzędziami Drag&Drop stworzone z marketerami dla marketerów.

Projektowanie

Projektuj ścieżki klientów i scenariusze kampanii z łatwością z użyciem intuicyjnego edytora Drag&Drop. Jest prosty w użyciu, ale bardzo bogaty w zastosowaniach.

Kreator iPresso Studio

Przeprowadzi Cię przez proces tworzenia scenariusza krok po kroku. Potem tylko uruchamiasz i działa!

Obszary i notatki

Scenariusze stają się coraz bardziej wyrafinowane, dłuższe i kreatywne? Pracujecie nad nimi zespołowo? W iPresso możesz oznaczyć w obszary i nanieść notatki. Gdy zajrzysz po roku co tam ciekawego iPresso automatyzuje - będziesz wiedzieć od razu.

Raportowanie

Raportowanie na bieżąco przepływu kontaktów przez scenariusz. Można podglądać bezpośrednio na projekcie scenariusza lub w formie wykresów i lejków. Czytelnie i dostępnie, bez czekania aż skończy się kampania.

Akcje

Kolekcja akcji gotowych do wykorzystania. Ale na tym nie koniec - można zdefiniować dowolne własne akcje, integrować zewnętrzne narzędzia lub wykorzystywać API.

Warunki

Rozdzielanie komunikacji z szeregu dostępnych warunków. Każdy z nich jest bardzo pojemny i ma bogate możliwości konfiguracji.

Zapis jako obrazek

Trzeba pokazać projekt scenariusza większemu audytorium w prezentacji? Wystarczy zapisać wszystko jako obrazek :-)