iPresso
Financial Services

Zaawansowane rozwiązanie dla sektora finansowego

iPresso Enterprise Financial Services

Automatyzacja marketingu w branży finansowej

Rozwiązanie dla firm i instytucji finansowych - zaawansowany Marketing Automation wraz ze wsparciem i indywidualną integracją. Stworzone z myślą o marketerach banków, ubezpieczycieli, firm pożyczkowych i inwestycyjnych. Narzędzie współczesnego i efektywnego marketingu w finansach.

5% wzrost retencji klientów może przełożyć się na 25% - 100% wzrostu zysku. 70% decyzji zakupowych zależy od tego jak klienci są traktowani.

- Ernst & Young 2012 Global Consumer Banking Survey

iPresso Enterprise Financial Services

Zarządzanie Customer Journey

Zintegrowana baza danych z szerokimi możliwościami pracy na segmentach wraz z pojedynczym widokiem 360 każdej osoby w bazie.

Dobrze zorganizowana baza, budowana non-stop, aktualizowana w czasie rzeczywistym to kopalnia wiedzy i insightów dla marketerów. Umożliwia na dobre poznanie odbiorców produktów finansowych - ich zachowań i faktycznych potrzeb. To wiedza, stanowiąca przewagę rynkową i punkt wyjścia do kolejnych, coraz efektywniejszych działań komunikacyjnych.

Co ważne, iPresso Financial Services umożliwia pracę na personach i segmentach, budowanie ścieżek klientów i zarządzaniem cyklem ich życia, częstotliwością komunikacji oraz zarządzanie bazami wielu segmentów produktowych w jednym miejscu.

iPresso Enterprise Financial Services

MarTech dla FinTech

Nowoczesny, nieprzerwanie aktualizowany zestaw technologii marketingowych zawsze gotowych do uruchomienia. Od zarządzania danymi, przez projektowanie kampanii i zautomatyzowanych sceriuszy po egzekucję i raportowanie.

iPresso Financial Services zostało stworzone przy współpracy z praktykującymi marketerami - zarówno rozwój technologii jak również ich obsługa jest nieprzerwanie adaptowana do wymagań zespołów marketingu instytucji finansowych.

iPresso Enterprise Financial Services

Realne wsparcie sprzedaży w czasie rzeczywistym

Więcej, lepszej jakości leadów. Więcej dopasowanych do potrzeb sprzedanych produktów dzięki natychmiastowej detekcji potrzeb i reakcji w postaci doboru dopasowanego scenariusza obsługi klienta i oferty. iPresso to także kolekcja narzędzi komunikacyjnych przetwarzających dane i dobierających komunikaty w czasie rzeczywistym.

iPresso Enterprise Financial Services

Łączenie on-line z off-line

Buduj unikalne doświadczenie klienta we wszystkich punktach styku z produktem i marką.

iPresso posiada możliwości integracji placówek obsługi klienta m.in. dzięki: wzbogacaniu wiedzy konsultantów o potrzebach klienta; integracji z wi-fi dla klientów, technologii IoT, generowanie voucherów i mechanizmów monetyzacyjnych.

iPresso Enterprise Financial Services

Komunikacja wielokanałowa

Sprzedaż i obsługa klienta instytucji finansowej musi odbywać się tam gdzie jest to najbardziej dogodne. Klienci oczekują nie tylko wygody ale efektywności - liczy się czas. Wygrywa ten, kto szybciej wytłumaczy produkt, pozwoli klientowi szybko dotrzeć do właściwej oferty, bez zwłoki przeprowadzi przez proces zakupu.

Wiele kanałów w jednym miejscu.

W ramach iPresso w jednym miejscu możliwe jest tworzenie, przeprowadzanie i raportowanie kampanii m.in. w kanałach: e-mail, sms, www, push, mobile, ale również BTL i innych zintegrowanych punktów styku.

iPresso Enterprise Financial Services

Koordynacja pracy zespołów i agencji

iPresso dostosowuje uprawnienia i funkcje do sposobu pracy zespołów marketingu - to narzędzie ich codziennej pracy. Dlatego można nadawać dostępy nie tylko do poszczególnych funkcjonalności np. ze względu na rolę w firmie, ale rownież ze względu na grupę docelową komunikacji.

To pozwala również na angażowanie do iPresso partnerów zewnętrznych, którzy opracowują projekty oraz schematy kampanii bezpośrednio w systemie.

iPresso Enterprise Financial Services

Spersonalizowany Real-Time Marketing

iPresso gromadzi dane non-stop i wyzwala komunikację dobranymi kanałami w czasie rzeczywistym lub zbliżonym. Na przykład modyfikuje treści strony www w zależności od wcześniejszych doświadczeń klienta, wysyła powiadomienie sms lub push, przypomina, podpowiada i doradza.

iPresso Enterprise Financial Services

Kreuj i uruchamiaj: szybko, łatwo, efektywnie z iPresso Studio

iPresso to narzędzie pracy marketera. Dlatego cały czas dostosowuje się do wymagań użytkowników oraz odbiorców końcowych tworzonego przekazu - klintów. iPresso Studio to wbudowany interfejs dzięki któremu tworzenie nowych kampanii i scenariuszy komunikacji nie wymaga technologicznego zaawansowania, pozwala przygotować nawet najbardziej rozbudowane ścieżki samodzielnie.