iPresso
Media & Entertainment

Marketing Automation dla najlepszych doświadczeń

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Automatyzacja i personalizacja komunikacji z odbiorcami treści multimedialnych

iPresso M&E to jedyna na rynku tak zintegrowana platforma Marketing Automation, która wspiera komunikację dla kanałów dystrybucji VOD, telewizji satelitarnej, treści SmartTV, www i mobile

Z technologii, wiedzy i doświadczeń iPresso korzystają już m.in.:

Logotypy klientów

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Zarządzanie Customer Journey

Zintegrowana baza danych z szerokimi możliwościami pracy na segmentach wraz z pojedynczym widokiem 360 każdej osoby w bazie.

Dobrze zorganizowana baza, budowana non-stop, aktualizowana w czasie rzeczywistym to kopalnia wiedzy i insightów dla marketerów. Umożliwia na dobre poznanie konsumentów treści - ich zachowań i faktycznych potrzeb. To wiedza, stanowiąca przewagę rynkową i punkt wyjścia do kolejnych, coraz efektywniejszych działań komunikacyjnych.

Co ważne, iPresso M&E umożliwia pracę na personach i segmentach, budowanie ścieżek klientów i zarządzaniem cyklem ich życia, częstotliwością komunikacji oraz zarządzanie bazami wielu segmentów produktowych w jednym miejscu.

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Integracja z platformami OTT

Portal Video

Aplikacje mobilne

Odtwarzacze streamingowe

Meta dane

Aktywności transakcyjne

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Komunikacja z użytkownikami anonimowymi

Więcej dopasowanych do potrzeb sprzedanych produktów dzięki natychmiastowej detekcji potrzeb i reakcji w postaci doboru dopasowanego scenariusza obsługi klienta i oferty. iPresso to także kolekcja narzędzi komunikacyjnych przetwarzających dane i dobierające komunikaty w czasie rzeczywistym.

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Łączenie on-line z off-line

Buduj unikalne doświadczenie klienta we wszystkich punktach styku z produktem i marką.

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Komunikacja wielokanałowa

Sprzedaż i obsługa użytkownika/widza musi odbywać się tam, gdzie jest to najbardziej dogodne. Użytkownicy oczekują nie tylko wygody ale efektywności - liczy się czas. Wygrywa ten, kto szybciej wytłumaczy działanie usługi, pozwoli klientowi szybko dotrzeć do właściwej treści.

Wiele kanałów w jednym miejscu

W ramach iPresso w jednym miejscu możliwe jest tworzenie, przeprowadzanie i raportowanie kampanii m.in. w kanałach: e-mail, sms, www, push, mobile, STB ale również BTL i innych zintegrowanych punktów styku.

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Koordynacja pracy zespołów i agencji

iPresso dostosowuje uprawnienia i funkcje do sposobu pracy zespołów marketingu - to narzędzie ich codziennej pracy. Dlatego można nadawać dostępy nie tylko do poszczególnych funkcjonalności np. ze względu na rolę w firmie, ale rownież ze względu na grupę docelową komunikacji.

To pozwala również na angażowanie do iPresso partnerów zewnętrznych, którzy opracowują projekty oraz schematy kampanii bezpośrednio w systemie.

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Spersonalizowany Real-Time Marketing

iPresso gromadzi dane non-stop i wyzwala komunikację dobranymi kanałami w czasie rzeczywistym lub zbliżonym. Na przykład modyfikuje treści strony www w zależności od wcześniejszych doświadczeń klienta, wysyła powiadomienie sms lub push, przypomina, podpowiada i doradza.

iPresso Enterprise Media&Entertainment

Kreuj i uruchamiaj: szybko, łatwo, efektywnie z iPresso Studio

iPresso to narzędzie pracy marketera. Dlatego cały czas dostosowuje się do wymagań użytkowników oraz odbiorców końcowych tworzonego przekazu - klintów. iPresso Studio to wbudowany interfejs dzięki któremu tworzenie nowych kampanii i scenariuszy komunikacji nie wymaga technologicznego zaawansowania, pozwala przygotować nawet najbardziej rozbudowane ścieżki samodzielnie.