Customer Data Platform

Jedno miejsce na dane z wielu źródeł o kliencie

iPresso integruje dane z systemów wewnętrznych, zewnętrznych, zintegrowanych natywnie oraz w sposób dedykowany. Aktualizuje dane w możliwie najszybszym czasie, najczęściej w czasie rzeczywistym.

Dane w pełnym zakresie

Dane w postaci atrybutów (np. demograficzne), dane behawioralne (aktywności, zachowania) oraz transakcyjne (np. o zakupach).

iPresso ID

Jeden identyfikator, który umożliwia zachowanie spójności danych mimo wielu źródeł oraz integrację w taki sposób, aby udostępniać dane dalej w swoich systemach i zwiększać ich wartość.

Dane 1st party

Dane należą tylko do firmy, która nimi administruje. iPresso w sposób bezpieczny agreguje dane tylko i wyłącznie na rzecz klienta i nie wykorzystuje ich w innym celu.

Integracja dzięki API

Możliwości wykorzystania danych przez integracje m.in. z systemami analitycznymi. W każdym momencie można dointegrować inne rozwiązanie wykorzystując REST API, JS API oraz Mobile API iPresso.

Użytkownicy anonimowi

Prowadzenie komunikacji do użytkowników anonimowych na podstawie zebranych danych o cookies. Możliwe jest prowadzenie personalizacji na podstawie zachowań z wykorzystaniem akcji on-site oraz w przypadku akceptacji na token push także działań z wykorzystaniem web push.

Użytkownicy zarejstrowani

Pełna paleta dostępnych działań we wszystkich dostępnych kanałach komunikacji w oparciu o akceptację na przetwarzanie danych przez użytkowników.