Edytor Drag&Drop

Łatwe, szybkie projektowanie z kreatorem iPresso Studio - prowadzi krok po kroku jak przygotować e-mail z projektowaniem przy użyciu intuicyjnego edytora przeciągnij-upuść.

Szablony

Biblioteka szablonów zawiera gotowe formaty e-maili na każdą okazję w różnym stylu. Responsywne, ma się rozumieć.

Podgląd e-maila

Szybko sprawdzisz projektując e-mail, jak będzie wyglądał na urządzaniach o różnej wielkości ekranu.

Testy A/B/X

Testy w iPresso są wielowymiarowe. Możesz testować nadawców e-maila w kombinacjach z tematem, treścią a zwycięskie wersje wybierać automatycznie nie tylko na podstawie otwarć ,ale również kliknięć, a nawet ostatecznej konwersji np. na zakup produktu w sklepie internetowym.

Personalizacja

To nie tylko zwracanie się do adresata imieniem w wołaczu. To możliwość pełnego dostosowania treści wiadomości z blokami tekstu, obrazkami a nawet podpinanymi źródłami danych (np. feed'ami produktowymi ze sklepu internetowego). Co więcej e-maile mogą być wysyłane indywidualnie w reakcji na określone zdarzenie.

Raportowanie

Dokładne raportowanie kampanii e-mail marketingowych: jednostkowo i zbiorczo, wg kampanii, szablonów e-maili. Dodatkowo można sprawdzić konwersję z konkretnych kampanii e-mail marketingowych.

Zaawansowane ustawienia

Pełna konfiguracja kampanii w jednym miejscu, na jednej stronie.

Wysoka przepustowość i dostarczalność

iPresso wysyła miliony e-maili, z bardzo wysoką przepustowością jednocześnie zawsze dbając o dostarczalność i reputację klientów. W wersji Enterprise dodatkowo przeprowadzamy audyt baz e-mailowych, jakość adresów i domen oraz rekomendujemy najlepsze praktyki.